Multifunkcjonalność pod ręką,
skalowalność na wyciągnięcie ręki

Księgowość

To ergonomiczne i nowoczesne narzędzie dla księgowych, które pozwala ewidencjonować dokumenty i sporządzać deklaracje oraz sprawozdania bieżące i okresowe. Usprawnia codzienną pracę, zamykanie miesiąca czy roku obrachunkowego.

Płace Kadry HR

Skutecznie wspomagają zarądzanie zasobami ludzkimi w firmach zatrudniających od kilkudziesięciu do kilku tysięcy pracowników. Przewagą tego rozwiązania jest bieżąca aktualizacja do zmieniających się przepisów, duża elastyczność w tworzeniu własnych procedur.

Handel

Zapewnia obsługę firm o różnych profilach w zakresie wystawiania dokumentów sprzedaży, zakpu, ewidencji zamówień i obsługi magazynu. To kompleksowa informacja na temat transakcji firmowych i ich Kontrahentów w jednym miejscu, a dodatkowo automatyzacja procesów handlowych.

CRM

Aplikacja wykorzystywana jest w kreowaniu, zarządzaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami. Dzięki swojej elastyczności może być użytkowana w każdej firmie, bez względu na jej wielkość, profil czy branżę. Jej funkcjonalność ma znacznie większy zakres niż ma to miejsce w innych, standardowych aplikacjach tego typu.

Workflow

Organizuje w firmie przepływ pracy poprzez automatyzację operacji biznesowych oraz porządkuje grupy zadań przypisane do użytkowników w procesy – niezależnie od obszaru firmy.

Business Inteligence

Narzędzie dostarczające dane w uporządkowanej formę, pozwalajcie na budowanie analiz oraz definiowanie wskaźników kluczowych dla firmy.

enova365 to najnowszej generacji oprogramowanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. System składa się ze zintegrowanych ze sobą i wykorzystujących wspólną bazę danych modułów, z których każdy odpowiada za określony obszar działalności firmy. Dzięki swojej budowie jest przyjazny w obsłudze oraz daje możliwość łatwej integracji z innymi rozwiązaniami – dedykowany dla enova365 lub produktami innych producentów. System enova365 to w 100% polski produkt, który został stworzony na bazie kilkunastoletniego doświadczenia specjalistów w zakresie tworzenia oprogramowania do zarządzania firmą.

Wybierając enova365 kompletujesz moduły, z których każdy wspiera określone obszar działania przedsiębiorstwa oraz dostosowujesz system do wielkości firmy, mobilności pracowników i ich preferencji użytkowania. W każdej chwili możesz przejść na wyższą wersję i zmienić model dostępu. Dzięki temu system będzie rozwijał się wraz z Twoją firmą.

System enova365 dostępny jest w trzech wersjach funkcjonalnych: srebrnej, złotej i platynowej. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy. Przejście między wersjami systemu odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższego wariantu poprzez modyfikację licencji. Dzięki temu system może rozwijać się wraz z firmą, bez konieczności reorganizacji, wymiany i konwersji baz czy migracji danych. enova365 wnosi więc do firmy potencjał rozwojowy – dbając, by system dostosowywał się do skali biznesu, a nie firma do systemu.

System ERP
dla firm

Obszary enova365

Pusta zakładka. Edytuj stronę aby dodać treść.
Pusta zakładka. Edytuj stronę aby dodać treść.
Mobilny

Gdziekolwiek się znajdujesz, jesteś w kontakcie z pracownikami. Nawet w podróży możesz zatwierdzać zamówienia, kontrolować finanse, przydzielać zadania – po prostu oszczędzasz czas.

Elastyczny

CRM dla handlowca daje Ci pełną niezależność. Chcesz zoptymalizować składanie zamówień? Potrzebujesz integracji ze sklepem? Oczekujesz wsparcia dla zespołu handlowego? Zrób to o 50% skuteczniej.

Strategiczny

Zapomnij o ręcznym wypełnianiu plików w arkuszu kalkulacyjnym. System CRM enova365 wygeneruje Ci zestawienia jakich potrzebujesz. Szybko i skutecznie podejmiesz strategiczne decyzje.

Wielobranżowy

System enova365 to kompletne narzędzie do obsługi procesów handlowych w firmach o różnych profilach.

Pusta zakładka. Edytuj stronę aby dodać treść.
Zintegrowany

Obsługa produkcji w systemie zintegrowanym, powiązanie produkcji z modułem handlowo-magazynowym.

Operacyjny

Elastyczna struktura pozwala tworzyć Ci wzorcowe operacje, które są elementami produkcji.

Rozbudowany

Automatyzacja procesów produkcji – szerokie możliwości współpracy między systemami zewnętrznymi.

Stały dostęp do informacji

Udostępniaj klientom narzędzia informujące o rzeczywistym postępie prac w trybie online.

Pusta zakładka. Edytuj stronę aby dodać treść.
Przejrzysty system Workflow

Workflow w enova365 został zaprojektowany tak, aby każdy mógł go obsłużyć – bez względu na stanowisko. Panel Workflow usprawni współpracę i przepływ informacji w Twojej firmie.

Intuicyjny system Workflow

Każdy użytkownik systemu enova365 otrzymuje powiadomienia i podpowiedzi z obszaru Workflow już od momentu jego uruchomienia. Do podglądu szczegółowych informacji służy wygodna w nawigacji Lista zadań operatora. Z tego poziomu możesz również wykonać zadanie i oznaczyć je jako zakończone.

Automatyczny

System Workflow enova365 umożliwia wprowadzenie automatycznych zadań. Takie rozwiązanie przyda się w przypadku czynności wykonywanych cyklicznie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas, ponieważ system sam zrealizuje zdefiniowane zadanie. Dodatkowo przypomni o rozpoczęciu procesu zgodnie z harmonogramem.

Mobilny

Podobnie jak cały system enova365, moduł Workflow jest dostępny na większości urządzeń mobilnych. Dzięki temu możesz kontrolować procesy zachodzące w Twojej firmie, nawet gdy nie ma Cię w biurze.

Pusta zakładka. Edytuj stronę aby dodać treść.